Cursusboek Studiewijzer Algemeen Stuurbrevet (NL/BE)

(1 avis client)
Disponibilité:

Rupture de stock


  • Eenvoudige tekst
  • Heldere illustraties
  • Oefenvragen
  • Proefexamen
  • 5e druk

Deze nieuwste uitgave van hét vaarbewijs cursusboek van België is dikker en beter geworden dan de vorige. Alle nieuwe examenonderwerpen komen aan bod. Vaart uw boot sneller dan 20 km/u en/of is het tussen de 15 en 25 meter lang? Dan is dit het beste boek om voor uw Algemeen Stuurbrevet te studeren en vervolgens te slagen.

Rupture de stock

Vergelijk

Alles wat u moet weten voor het examen Algemeen Stuurbrevet

Wanneer u in België of Nederland op de binnenwateren wil varen met een grote boot die sneller kan dan 20km/u, dan heeft u het stuurbrevet nodig.

Met het Belgisch Algemeen Stuurbrevet mag u in België en Nederland ook varen op de Beneden Zeeschelde, Ooster- en Westerschelde, IJsselmeer, Waddenzee en zee.
Alles wat u voor het examen moet weten komt in dit boek aan bod. Dankzij de inbreng van ervaren VBO Vaarbewijs instructeurs komen theorie en praktijk samen. En dit alles in makkelijk te begrijpen tekst, vergezeld van veelzeggende afbeeldingen en/of illustraties.
Het Algemeen Stuurbrevet is identiek aan het Nederlandse Klein Vaarbewijs 1 en 2.

UGS : ATBBVBVB0101 Catégorie :
Poids0,5 kg
Aantal pagina's

146

Druk

5e

Type de livre

Broché

Based on 1 review

5.0 overall
0
0
0
0
0

Afficher uniquement les commentaires en Français (0)

Add a review

  1. Néerlandais

    Gerome Peits

    Boek nergens te koop, hier wel!

    Gerome Peits

Nieuws

PANIER

close
Partagez votre panier

Select at least 2 products
to compare